środa, 31 grudnia 2014

Sylwestrowy make up ;)

Moje Drogie!

Koniec roku już za chwilę, ale Nowy Rok to początek KARNAWAŁU :) Z tej okazji przygotowałam dla Was małą zabawę, którą przeprowadzę na moim fanpage na Facebooku.

Dziś pokażę Wam propozycję makijażu na Sylwestra bądź na bal karnawałowy ;) a Waszym zadaniem będzie zaproponowanie wystrzałowej stylizacji paznokci ;) Jutro startujemy z konkursem, więc będziecie mogły pochwalić się Waszymi pięknymi paznokciami!
Zajrzyjcie tu koniecznie po imprezie sylwestrowej ;)W karnawale możecie, a wręcz jest to wskazane, poszaleć z błyskotkami  <3 Brokat świetnie sprawdza się na powiekach, ale pamiętajcie o prawidłowej aplikacji, żeby nie dostał się Wam do oka. Moje 'wachlarze' niestety nie są efektem stosowania odżywki, o której pisałam ;p można takie nabyć w Inglocie ;) Oferta sztucznych rzęs jest naprawdę bogata, wiec możecie przebierać w długości, kolorach, piórkach, brokatach itd :)
a tu w innym świetle :)Życzę Wam szampańskiej zabawy :* a w nowym 2015 roku samych radosnych chwil, prawdziwych przyjaciół, zdrówka, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń ;)

Do zobaczenia 'za rok' :D
rEvelka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...