sobota, 17 stycznia 2015

Make up- part III

Hej!

Znalazłam kilka skarbów w bogatych zasobach zdjęciowych :) Moje piękne modelki: Alinka, Ilona i Marcela.

Szalejemy z kolorami ;)Tu mocny akcent amarantowego...


...i smoky eyes w odcieniach fioletu


Buziam Was kolorowo :*

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Konkurs "Karnawałowy Manicure"

Lepiej późno niż wcale!

Od tego właśnie powiedzenia zaczynam wpis :) bo w końcu ruszamy z zapowiadanym kilka dni temu konkursem. Niestety zadziałała siła wyższa....choróbsko wkradło się i do naszego domu:( Wszystko już było gotowe, dziś udało mi się zrobić zdjęcie nagrodom ;)

Tak jak zapowiadałam, będziecie mogły pochwalić się swoimi pomysłami na karnawałowy manicure:)Pełne regulamin konkursu poniżej:REGULAMIN KONKURSU

ZASADY

 1. Organizatorem konkursu jest blog "rEvel visage"
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać karnawałowy manicure, uwiecznić swoje dzieło na zdjęciu a następnie pokazać je światu ;)
 3. Zgłoszenie Konkursowe- zdjęcie wykonanego manicure- należy dodać na fanpage rEvel visage logując się z platformy Facebook. Pod zdjęciem należy dodać informacje jakich lakierów/ozdób użyto do wykonania stylizacji.
 4. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe.
 5. Konkurs odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. Ja już Ciebie lubię, a Ty mnie? :) Będzie mi bardzo miło jeśli polubisz fanapage rEvel visage*
*Nie jest to warunek konieczny, by wziąć udział w konkursie.


CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs trwa 10 dni, rozpoczyna się 12.01.2015 i kończy 21.01. 2015. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 23.01.2015 na stronie oraz fanpage bloga.


UCZESTNICTWO W KONKURSIE

Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która ukończyła 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich warunkiem ich uczestnictwa w Konkursie powinna być uprzednia zgoda pisemna przedstawiciela ustawowego lub opiekuna takiej osoby.


PRZEBIEG KONKURSU

 1.  Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania zgłoszeń, w tym usuwania  Zgłoszeń konkursowych niezgodnych z obowiązującym prawem, zawierających treści obraźliwe, naganne moralnie lub namawiające do łamania prawa.
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji Uczestników z powodu niezgodności z postanowieniami konkursowymi bądź nieuczciwie posługującymi się botami oraz innymi skryptami automatyzującymi udział w konkursie. 
 2. W przypadku nadesłania przez uczestnika Konkursu większej ilości Zgłoszeń Konkursowych, w Konkursie weźmie udział tylko to Zgłoszenie Konkursowe, które zostało zamieszczone jako pierwsze na fanpage Organizatora.
 3. Poprzez wzięcie udziału w Konkursie i nadesłanie Zgłoszenia Konkursowego, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
 4. Nadesłanie przez uczestnika zgłoszenia konkursowego stanowi przyjęcie przez uczestnika Konkursu oferty Organizatora na zawarcie umowy o przeniesienie autorskich praw majątkowych do ZDJĘCIA nadesłanego w Zgłoszeniu Konkursowym w zakresie utrwalania i zwielokrotniania wszelkimi dostępnymi technikami oraz rozpowszechniania ZDJĘCIA poprzez jego publiczne wystawienie, a także publiczne udostępnianie  w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym. Uczestnik zobowiązuje się do podpisania umowy o nieodpłatne przeniesienie autorskich praw majątkowych do zdjęcia w powyższym zakresie w dniu odebrania nagrody lub na pierwsze żądanie Organizatora.
 5. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Zwycięzcą zostanie jedna osoba, której praca konkursowa najbardziej spodoba  się Internautom zalogowanym w serwisie Facebook. Internauci oddają swoje głosy na wybraną pracę za pomocą przycisku "lubię to". Autorka manicure, który uzyska największą liczbę głosów zwycięża! Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane teleadresowe do wysyłki nagrody Organizatorowi  na adres: revelvisage@gmail.com w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników. Po upływie wyznaczonego terminu, Laureat traci prawo do odbioru nagrody, a nagroda przechodzi na kolejną osobę, której praca uzyskała największą liczbę głosów.

Dane wysłane Organizatorowi  służą wyłącznie do  wysłania nagrody uczestnikowi konkursu.

Nagroda zostaną wysłane w terminie 7dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.


NAGRODY:

Zwycięzca konkursu otrzymuje zestaw, w skład którego wchodzi: 


1. Książka "Piękne paznokcie. Pielęgnacja, ozdabianie, leczenie".
2. Dwa  mini lakiery PAESE
3. Peeling i maseczka do dłoni
4. Krem do rąk i paznokci- Eveline
5. Naklejki do paznokci z motywem misia ;)
6. Dwa słoiczki ozdób do paznokci- srebrny brokat, różowe neonowe króliczki
7. Pilnik do paznokci banan 


Wydanie nagród nastąpi poprzez wysłanie ich przesyłką pocztową.
KOCHANE! Uczciwość najważniejsza, wiec zapomnijcie o fałszywych lajkach- łatwo to sprawdzić. To ma być zabawa ;)

P.S. Będzie mi bardzo miło jak udostępnicie u siebie info o konkursie i zachęcicie swoje znajome do polubienia fanpage ;)


Zaczynamy zabawę dziś 12.01.2015 a kończymy 21.01.2015 ;)

Do dzieła dziewczyny! :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...